Úspěch z propagace vašeho podnikání

není o tom, kolik investujete do reklamy, ale jak kvalitně máte reklamu nastavenou


Facebook

Do našeho týmu se nám podařilo získat skutečného profesionála na nastavení a marketing na sociálních sítích. Jsme připraveni vám pomoci.  Facebook, Instagram, Twiter, TikTok a další.

ALERT - Konec vyhazovaným penězům

Nová služba, která za vás hlídá každou korunu investovanou do intenetového marketingu a také hlídá možnosti kvalitní propagace.

Plakáty a billboardové kampaně

Potřebujete oslovit lidi i mimo internet a Google? Využijte možnosti plakátových a billboardových ploch. Zajistíme od grafiky až po vylepení, vystavení.

Copywriting

Texty pro vás připravují ve spolupráci top obchodníci, obchodní psycholog, profesionální marketéři. Chcete prodat a být vidět? Jsme zde pro vás.

Reklamní předměty

Ať už potřebujete cokoli, mějte to s vlastním logem. Od propisek až po velké formáty. A samozřejmě si hlídáme vysokou kvalitu a přívětivou cenu.

Obchodní kouč /mentor

Máte tým obchodníků nebo prodejců a potřebujete zvýšit jejich produktivitu. Pomůžeme. Průměrné navýšení produktivity je u nás 33%.

Supervize

Psychologická a psychoterapeutická vedení určená pro management a vedení firmy. Nedaří se dle představ - nastartujme to.

Grafické a tiskové služby

Od grafiky loga až po polepy aut. Od nejmenších formátů až po mega billboardy. Vše se snažíme v co nejpřívětivějších cenách tak, abychom byli na trhu stále žádáni.

Elektronické systémy

Provozujete služby a stále ještě používáte sešity, papíry, knihy? Přejděte na elektronický systém, který za vás udělá 90% práce. Nastavíme, naučíme.

Cena služby je vždy řešena individuálně na základě objednaných služeb specifikovaných na 1. konzultaci zdarma.