Kariéra v GMB

Než nám odešlete formulář se zájmem o pozici v naší firmě, přečtěte si nejprve toto.

Pokud se chcete stát součástí našeho týmu, rozmyslete si, zda li vás zajímá obchodní pozice s přímím kontaktem se zákazníky, nebo manažerská pozice, ve které budete zodpovídat za obchodníky v přímém kontaktu se zákazníky.


Pokud si chcete jen přivydělat (brigáda) nebo hledáte jednoduchou práci, scrollujte až na konec této stránky.

2 pozice - 2 možnosti

Manažer v kraji nebo Marketingový poradce v okrese

Krajský manažer

Manažer je z krajského města. Jedná se o člověka, který dokáže vést a motivovat obchodní tým k požadovaným cílům, je v denním kontaktu se svým týmem, vede porady a reportuje na centrálu.

Zodpovídá za plnění plánu svého i týmového. Pracuje na Ič. Vlastní certifikát Google GMB (získá po školení, před přijetím)

Manažer je odpovědný za předávání (100% pravdivých) informací směrem k zákazníkům přes své marketingové poradce, které zaučuje.

Manažer si v rámci certifikace teoreticky i prakticky vyzkouší práci lidí v týmu, tzv. marketingových poradců, je kompletně proškolen a má po dobu školení a certifikace možnost doplnit své znalosti pro zvýšení efektivity svého následného působení.

Manažer má své krajské město výhradně určené pro zaučování a práci s novými marketingovými poradci. Jinak jsou marketingový poradci ve svém okrese daného kraje.

Manažer ovládá Mobilní aplikace Google, PC a MS Office. Má vlastní auto a řp sk. B. Manažer má aspoň částečnou praxi v přímé komunikaci se zákazníkem a dbá, aby byl zákazník vždy na prvním místě. Věkově je manažer ideálně v rozmezí 28 až 48 let, pohlaví nerozhoduje. Naše zkušenost je lepší se ženami, ale ničemu se nebráníme.

Manažer má dvojí plán. Jeden výhradně svůj a druhý týmový. Plnění plánu má pak zásadní vliv na odměňování nad rámec platu. Naopak neplnění plánu (tedy splnění 79% a méně) má své důsledky i v rámci jeho platu.

Okresní marketingový poradce

Marketingový poradce může být téměř kdokoli, kdo má aspoň jeden ze dvou základní parametrů. Buďto má dokončenou střední školu s maturitou nebo má aspoň 1 rok praxe v obchodní činnosti v přímém kontaktu se zákazníkem, tzv. face to face.

MP je na počátku kompletně proškolen a zaučen manažerem, následně má své rozhodné období, ve kterém si práci může vyzkoušet a kdykoli ji ukončit. Pakliže chce přes všechno pokračovat, bude mu nabídnuta smlouva o OZ, ze které mu plyne spousta výhod a jistota platu a odměn.

MP má od manažera k dispozici celý okres a rozvržení jeho práce si určuje sám. Jsou mu nastaveny nějaké limity a plány a jakým způsobem si je vloží do svého života, záleží jen na něm. Oproti manažerovi má tak MP čistou hlavu. Kromě splnění měsíčního plánu ho totiž netíží nic víc. 

MP by v ideálním případě měl mít své auto, tablet nebo telefon s větším dispejem připojený k internetu, měl by být poctivý a pravdomluvný. MP je totiž pojítkem mezi firmou a zákazníkem a firma požaduje absolutní důvěru a poctivost. 

MP má v naší firmě nadstandardní ohodnocení, protože si uvědomujeme, že je nejdůležitějším článkem celé struktury. Má pevný plat 20 000,- Kč, má provize a velkou spoustu měsíčních odměn a bonusů.

MP by měl perfektně ovládat nebo znát aplikace Google, především kalendář, drive a kontakty.


Vybrali jste si svou pozici ? Stále ještě chcete pracovat u nás ? Jsme sice obchodní firma, ale daleko více než vydělané peníze nás zajímá spokojenost zákazníka a skutečný přínos pro zákazníka. Nepočítejte s tím, že budete vydělávat statisíce měsíčně, ale jen 20 taky ne. Pokud ano, vyplňte formulář níže a vyčkejte než se vám ozveme.

 Odpovídáme obvykle do týdne a to přes Google Duo. 

Závazná přihláška k výběrovému řízení

Vyplňte všechny údaje, ozveme se určitě.

Na vaši přihlášku vám odpovíme v nejkratší možné době, nainstalujte si Google Duo.


Přivýdělek, brigáda nebo jednoduchá práce - za šlušné peníze, bez limitů.

Přijmeme lidi na telemarketing. Pokud vám nevadí 3-4 hodiny denně u PC a jste ochotni telefonovat, pak je toto skutečně pro vás. Vaším úkolem bude telefonicky představit možnost digitalizace. A pokud někoho zaujmete, firma již vše zařídí. Za každého zákazníka, kterého takto získáme vám vyplatíme odměnu ještě ten den a to minimálně 1000,- Kč. 

Naši telemarketéři si u nás průměrně vydělají 2000 - 5000,- Kč za každý den, kdy pracují a telefonují.

Je zcela na vás, kolik dní a hodin týdně budete práci věnovat, my požadujeme aspoň jeden den týdně minimálně 3 hodiny. Máte zájem, no tak nám zavolejte.